KONST / Litografier / Färglitografi 8203534
nr 820 3534
Färglitografi
Signerad, 224/360, motivets mått: 63x74
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 april 2013
kl 20:35:42
150 kr
150 kr